444 7 393

Tecrübeli insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapı, Enerji sektöründe verimli ve kaliteli çözümler

 

Tecrübeli insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapı, Enerji sektöründe verimli ve kaliteli çözümler

Enervis, enerji sektöründe 85 yılı aşkın deneyim ile enerji verimliliği ve yenilenebilir enerjiler alanlarındaki know-how’ı ile Türkiye’de sahip olunan sektörel bilgi birikimi, tecrübeli insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapıyı birleştirerek Türk halkı ve sanayisinin hizmetine sunmaktadır.

 

Enervis, faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır. Genel Merkezi İstanbul’da olan Enervis, operasyonlarını Bursa ve Kayseri’deki şubeleri ile yürütmektedir. Enervis üç alanda ihtisaslaşmış bir servis sağlayıcıdır. Bu alanlar;

Enerji etüt ve danışmanlık hizmetleri (ESCO), enerji verimliliği uygulamaları ve verimli tesis projelendirme ve uygulamaları (EPC)’dır. Sanayide ve binalarda enerji verimliliği danışmanlığı ve uygulamaları, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Danışmanlığı, yenilenebilir enerji sistemleri danışmanlık ve uygulamaları, teknik-mesleki eğitim, doğal gaz altyapı yapım hizmet faaliyetleri, iç tesisat kontrol, sayaç kalibrasyonu, sayaç okuma, gaz kesme-açma; Enervis’in uzmanlaştığı ve müşterilerine katma değeri yüksek hizmetler sunduğu alanlardan ilk akla gelenlerdir.

Enervis, Türkiye’de enerji hizmetleri sektöründe öncü bir şirket konumundadır. Şirket, çevreci, verimli ve kaliteli ürün ve çözümlerini, EWE Türkiye Grubu şirketleri arasındaki sinerjik iş birliğini, sektörel bilgi birikimini ve yetkin insan kaynağı havuzunu kullanarak müşterilerine ulaştırmakta ve kalıcı değer üretmektedir.

Bilgi birikimlerini kullanarak ürün yelpazesini daha da genişleten Enervis;

· Anahtar teslim verimli tesis kurulumu,

· Enerji ölçme ve izleme sistemleri,

· Atık ısı geri kazanımı sistem çözümleri,

· Atık ısından elektrik üretimi,

· Basınçlı hava optimizasyonu,

· Kojenerasyon/Trijenerasyon sistemleri,

· Dolaşımlı tip akışkan yataklı kazan uygulamaları,

· Elektrostatik filtre sistemleri,

· Isı pompası sistemleri,

uygulamalarını anahtar teslim ve performans garantili olarak gerçekleştirmektedir


www.enervis.com.tr